Aşağıdaki koşullar yalnızca GÖZEN YAYIN TURİZM VE TEKSTİL SAN TİC LİMİTED ŞİRKET ’ne (“Gözen Sanat Galerisi”).’e ait olan ve gozensanatgalerisi.com adresinde bulunan sanal mağaza için geçerlidir:

Satışa sunulan ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.
Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının gozensanatgalerisi.com’a 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.
Aşağıda bulunan formu doldurmadan ve tarafımızdan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.
Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
Etiketi çıkartılmış ürünler kullanılmış ürün kategorisine girer ve buna göre değerlendirilir.
İade etmek istediğiniz siparişlerinizin size gönderilen şekliyle; ürünün kendisi, aksesuarları, faturası, irsaliyesi, ambalajı, paketi ve varsa hediye ürünlerle birlikte hasarsız, eksiksiz ve tam olarak tarafımıza gönderilmelidir.
Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.
İadenin ulaşmasının ardından, ürünlerin bedeli; sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.
Ürün bedellerinin iadesindeki ilgili hesaba geçme süresi çalıştığımız kurumun iade süresine bağlı olup azami 14 gün olabilmektedir. Bu durum, bizim kontrolümüz dışında gerçekleşen ve müdahale imkanımızın olmadığı bir durumdur.

CAYMA FORMU
Kime:
* Satıcının adı ve ünvanı:  GÖZEN YAYIN TURİZM VE TEKSTİL SAN TİC LİMİTED ŞİRKET ŞİRKETİ (“Gözen Sanat Galerisi”)
* Adresi: Akşemsettin Mah. Halıcılar Cad. No:46/1 Fatih / İstanbul
* E-posta adresi: info@gozensanatgalerisi.com
* Bu formla aşağıdaki malların satışına veya hizmetlerin sunulmasına ilişkin sözleşmeden cayma hakkımı kullandığımı beyan ederim.
Sipariş tarihi:
Teslim tarihi:
Cayma hakkına konu ürünün referans numarası:
Cayma hakkına konu ürünün bedeli:
Adınız ve soyadınız:
Telefon numaranız:
Adresiniz:
Tarih: